Estetisyenlik & Güzellik Uzmanlığı

Güzellik Uzmanı / Estetisyen olmak için şartlar nedir? ilkokul mezunu olmak ya da okur yazar belgesi sahibi olmak gerekir! Kurumumuzda 826 Saat Ustalık, 552 Saat Cilt Bakım Güzellik 326 Saat Cilt Bakım Uygulama Programları Mevcut

Estetisyen / Güzellik Uzmanı nasıl olunur? MEB onaylı Estetisyenlik & Güzellik Uzmanlığı Kursuna yapılacak kayıt ardından gerekli meslek programı dahilin de ki eğitimlerin yeterli düzeyde alınmış olması ve eğitim sonu düzenlenen sınav ardından alınacak  başarı sertifikası Güzellik Uzmanı olmanızı belgeler.

Medikal Estetisyen veya İleri Estetisyen nasıl olunur? Güzellik Uzmanlığı / Estetisyenlik Eğitimi sonrasında ileri seviye master eğitim olarak verilir Lazer Epilasyon, Kavitasyon, RF, Mikrodermalterapi, Paramedikal/Dermokozmetik cilt bakımı olarak bilinen Antiaging, Kimyasal Peeling, Akne & leke tedavisi

Güzellik Uzmanı / Estetisyen ne kadar maaş alır? Ne kadar kazanır? Estetisyenlik  maaşları uzmanlıklarına bağlıdır. Yeni başlamış stajyer konumunda bir Güzellik Uzmanının aldığı maaş asgari ücret üzerinden + prim şeklinde değerlendirilir ancak birkaç ay içerisinde uzman estetisyen konumuna yükseldiğinde artış göstererek aldığı asgari ücretin yaklaşık iki katı maaş + prim olarak yükselir.

Güzellik Uzmanları / Estetisyenler nerede çalışabilir? Güzellik Salonları, Estetik ve Güzellik Merkezi, Lazer Epilasyon Salonu, Klinik, ,Hastane, Zayıflama, güzellik ve estetik merkezlerinde çalışma imkanı bulurlar. Güzellik Uzmanlığı / Estetisyenlik Kurs Ücretleri Kurumlara göre değişir. 

Makyaj Kursu Hakkında Merak Edilen! Makyaj Kursu İstanbul Anadolu Yakası; Profesyonel Makyaj Kursu Fiyatları; Sertifikalı Makyaj Kursları; Makyaj Kursu Gönül İnanır; Makyaj Kursu İstanbul; Makyaj Kursu Kadıköy; Makyaj Kursu Mac; Beauty & Make Up School in Turkey; Make Up Academy in Turkey

Kalıcı Makyaj Kursları İstanbul Anadolu Yakası;Mikropigmentasyon  Kursu; Kalıcı Kaş Tekniği; 3d Kıl Tekniği Eğitimi; Microblading Ne Kadar; Kıl Tekniği Eğitimi; Mikroblading Makinası; Microblading Academy; Permanent Make Up School in Turkey; Sorularınız hakkında cevaplar için bizi ziyaret ediniz!

Masaj Kursu; Masörlük Kursu; Profesyonel Masaj Kursu; Masaj Kursu İstanbul Anadolu Yakası; 608 Saatlik Masaj Kursu Fiyatları; Masaj Kursu Kadıköy; Türkiye Masaj Enstitüsü gibi soruları için arayınız.

Eğitimler

Estetisyenlik Güzellik Uzmanlığı Kursu Gin Akademi Gönül Inanir Farkıyla!

Eğitimlerimiz, öğrencilerimizin meslek hayatındaki ihtiyaç duydukları tüm Güzellik Uzmanlığı / Estetisyenlik, Makyaj, Kalıcı Makyaj ve Microblading, Protez Tırnak ve Masaj eğitimlerini içermektedir. 

Uluslararası geçerliliğe sahip MEB onaylı Güzellik Uzmanlığı / Estetisyenlik Kursu 826 Saat Ustalık ve bu programa bağlı olarak 326 Saat Cilt Bakimi  Uygulayıcısı. Vücut Bakım Eğitimleri Diode Lazer Epilasyon Ütüleme Taramalı Lazer Eğitimleri 

Güzellik için en önemli yardımcı Makyaj ve Profesyonel Makyaj, İleri seviye Plastik Makyaj Kursu, Göz Estetiğinin olmazsa olmazı Kaşlarımız için Kalici Makyaj. Tüm dünyada Popüler Uygulama Microblading 3D K ıl Tekniği için Eğitim. Gözlerin en önemli ortağı Ipek Kirpik için Egitim. 


Estetiğin önemli parçalarından El Ayak Bakımı Manikur & Pedikur Kursu ve Protez Tırnak Kursu Akrilik & Jel Sistem. İnsan sağlığında aternatif tıp olarak değerlendirilen Refleksoloji Masajı,  Masaj Kursu; Profeyonel Masaj Masörlük Kursu 608 Saat; Ayak Sağlığı Medikal Bakımı Podiatri & Podoloji Eğitimleri gibi birçok MEB onaylı eğitimler verilmekte.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız en iyi dünya markaları ve ürünlerle eğitimlerde öğrencilerine katkı sağlamaktadır. Kursiyerlerine çalışma hayatlarında yardımcı olabileceğine inandığı çeşitli iş tecrübeleri ve bilgiler içeren Profesyonel Makyaj ve Plastik Makyaj seminerleri, Kalıcı Makyaj ve Microblading 3D Kıl Tekniği yenilikleri, Masörlük hakkında turizm alanında Masaj mesleği kuralları, estetiğin önemli ihtiyacı Protez Tırnak hakkında genel bir seminer ve danışmanlık hizmeti vermekte.


Güzellik Kursu l Guzellik Kurslari
Güzellik Kursu l Guzellik Kurslari
Kurumumuzda Güzellik Uzmanı 826 Saat 4. Seviye Ustalık Yer Açma Belgesi. Epilasyon Uygulayıcısı 114 Saat 4. Seviye. Cilt Bakımı 326 Saat 3. Seviye. 552 Saat Cilt Bakımı Güzellik Uzmanı Bölgesel İnceltme 168 Saat 3. Seviye Kurs Programları Verilmekte.
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu, Makyajın Genel Tanımı tarihi, Makyaj Kozmetikleri Ürünleri Tanıtımı, Makyaj malzemeleri tanımı, kullanımı ve temizliği, Yüz Şekillerine Göre ve cilt tiplerine göre makyaj teknikleri, Gelin Makyajı, Gece Makyajı, Gündüz Makyajı, Porselen Makyaj, Smokey Eyes
Profesyonel Makyaj Kursu
Profesyonel Makyaj Kursu
Makyaj kursu, Profesyonel Makyaj Kursu, Hızlandırılmış Makyaj, Özel Makyaj Eğitimi Plastik Makyaj, ileri seviyede makyaj uygulamaları, Effect, Show Makyajı, Karakter Makyajı, Sahne, Sinema, TV Makyajı, Smokey Eyes Makyaj Tekniği, Kaş Şekillendirme, Kirpik Takma.
Plastik Makyaj Kursu & Effect Makyaj
Plastik Makyaj Kursu & Effect Makyaj
Plastik Makyaj Kursu, Plastik Makyaj, çeşitli sinema, tiyatro gibi görsel sanatlarda bir oyuncunun yüzünü ve bedenini rolün gerektirdiği doğrultuda Effect Makyajı ile yara, yanık ve kesik, yaşlanma veya plastik makyaj yardımıyla karakter değiştirme işidir...
Microblading Kursu Microblading Eğitimi
Microblading Kursu Microblading Eğitimi
Microblading / Mikroblading Kalıcı Makyaj Kursu üç boyutlu 3d Kıl Tekniği kalıcı kaş eğitimidir. Cildin yüzeyine uygulanan dünya kaş sanatında en son eğilimdir. Mikroblading kalıcı kaş uygulaması üç boyutlu gerçeğe en yakın kaş görünümü sağlar.
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu Makyajın Genel Tanımı tarihi, Makyaj Kozmetikleri Ürünleri Tanıtımı Makyaj malzemeleri tanımı, kullanımı ve temizliği, Yüz Şekillerine Göre ve cilt tiplerine göre makyaj teknikleri Gelin Makyajı, Gece Makyajı, Gündüz Makyajı, Porselen Makyaj, Smokey Eyes / Dumanlı Göz Makyajı Tekniği Renk ve Işık Bilgisi, Gölgelendirme / Modlaj, Makyaj ile yüzdeki kusurları kapatma teknikleri
Protez Tırnak Kursu Akrilik l Jel Sistem
Protez Tırnak Kursu Akrilik l Jel Sistem
Protez Tırnak kursu, UV Jel sistem ve akrilik sistem protez tırnak eğitimlerimize süsleme sanatı dahildir. MEB onaylı en kaliteli protez tırnak eğitimlerini Gin Akademi profesyonel olarak sağlamaktadır. İstenildiği taktirde tüm Protez Tırnak malzemeleri kurumdan sağlanabilir.
Manikür ve Pedikür Kursu
Manikür ve Pedikür Kursu
Manikür & Pedikür Kursu, El Ayak Bakımı Eğitimi Hijyen kurallarına uygun bir şekilde, el ve ayak bakım işlemlerini, belirli bir süre içerisinde yerine getirebilme eğitimidir. Manikür ve pedikür uygulamaları hijyen, titizlik ve beceri gerektirir. Son yıllarda erkekler de rağbet göstermekte.
Masaj Kursu - Masörlük Eğitimi
Masaj Kursu - Masörlük Eğitimi
Masaj Kursu, Masaj Eğitimi müfredatında Masörlük yapabilmek için gerekli klasik Masaj Masaj Teknikleri & İsveç Masaji profesyonel ileri seviye Meb 608 Saat Uzak Doğu Masajları, Shiatsu masajı, Thai masajı, Taş masajı, Refleksoloji masajı kapsayan masajlardır.
Refleksoloji Kursu - Refleksoloji Eğitimi
Refleksoloji Kursu - Refleksoloji Eğitimi
Refleksoloji Masajı Kursu, Refleksoloji masajı Temeli Akupunktur`a dayanmaktadır. Eller ve ayaklar üzerinde yer alan refleks noktalarını uyararak ortaya çıkan elektrokimyasal.. Shiatsu - Taş Masajı vücut üzerinde uygulanan belli noktalara uygulanan masaj yöntemidir.
SPA Yöneticiliği & Masaj Kursu
SPA Yöneticiliği & Masaj Kursu
Masaj Kursu, Masaj Eğitimi almış elemanları ve SPA merkezlerini yönetmek amaçlı verilen eğitimlere sadece "T.C. MEB 520 Saatlik Genel Masaj Kursu" veya "T.C. MEB 608 Saatlik Masör/Masöz Kursu" Kurs Bitirme Belgesi sahiplerinden Ön Lisans veya Lisans mezunları katılabilir...
İpek Kirpik Eğitimi
İpek Kirpik Eğitimi
İpek Kirpik Kursu, İpek kirpik eğitimi ming kirpik ve 3d kirpiklerle yapılan eğitimler. Kursiyerin tercihine göre Kaş Kirpik Boyama, Kaş Şekillendirme, Kirpik Perması Eğitimleri alınabilir. İpek Kirpik Eğitimi Özel Sertifika İle Verilen Programdır.İpek Kirpik seti dahil eğitim alınabilir.
Medikal Estetisyenlik Kursu
Medikal Estetisyenlik Kursu
Estetisyenlik Kursu / Güzellik Uzmanlığı Kursu sonrasında ileri seviye master olarak verilen eğitimlerdir. Medikal Estetisyenlik ya da ileri Estetisyenlik Eğitimleri Kimyasal Peling, Dermapen, Dermaroller, Antiaging cilt bakımları, Kavitasyon, RF, Lazer gibi eğitimleri kapsamaktadır.
IPL Foto Lazer Epilasyon Kursu
IPL Foto Lazer Epilasyon Kursu
Lazer Kursu, ipl foto Epilasyon lazer ile ilgili işlemleri tekniğine uygun yapma yeterliklerini hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde uygulamaktır..
Podiatri Kursu - El Ayak Bakımı Kursu
Podiatri Kursu - El Ayak Bakımı Kursu
Podiatri Kursu - El Ayak Bakımı Kursu Elemanı Podolog Hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde, el ve ayak bakımı işlemlerini, belirli bir süre içerisinde yapabilen kişidir...

Bizden Haberler
VİDEOLAR
TC. MEB Gin Akademi Gönül İnanır, Güzellik Uzmanlığı Kursları, Estetisyenlik Eğitimi, 2002 yılında İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy`de kuruldu. youtube/inanirestetik
Gin Akademi Gönül İnanır Eğitim Kurumları
Gin Akademi Gönül İnanır Eğitim Kurumları
Gin Akademi Estetisyenlik Güzellik Uzmanlığı Kursu & Profesyonel Makyaj Kursu Gönül İnanır Eğitim Kurumları 2016 © Tüm Hakları Saklıdır.
Bize Ulaşın
+90 212 217 11 08
  • jv1768
  • jv2768
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanlığı

Güzellik Uzmanı / Estetisyen olmak için şartlar nedir? ilkokul mezunu olmak ya da okur yazar belgesi sahibi olmak gerekir! Kurumumuzda 826 Saat Ustalık, 552 Saat Cilt Bakım Güzellik 326 Saat Cilt Bakım Uygulama Programları Mevcut

Estetisyen / Güzellik Uzmanı nasıl olunur? MEB onaylı Estetisyenlik & Güzellik Uzmanlığı Kursuna yapılacak kayıt ardından gerekli meslek programı dahilin de ki eğitimlerin yeterli düzeyde alınmış olması ve eğitim sonu düzenlenen sınav ardından alınacak  başarı sertifikası Güzellik Uzmanı olmanızı belgeler.

Medikal Estetisyen veya İleri Estetisyen nasıl olunur? Güzellik Uzmanlığı / Estetisyenlik Eğitimi sonrasında ileri seviye master eğitim olarak verilir Lazer Epilasyon, Kavitasyon, RF, Mikrodermalterapi, Paramedikal/Dermokozmetik cilt bakımı olarak bilinen Antiaging, Kimyasal Peeling, Akne & leke tedavisi

Güzellik Uzmanı / Estetisyen ne kadar maaş alır? Ne kadar kazanır? Estetisyenlik  maaşları uzmanlıklarına bağlıdır. Yeni başlamış stajyer konumunda bir Güzellik Uzmanının aldığı maaş asgari ücret üzerinden + prim şeklinde değerlendirilir ancak birkaç ay içerisinde uzman estetisyen konumuna yükseldiğinde artış göstererek aldığı asgari ücretin yaklaşık iki katı maaş + prim olarak yükselir.

Güzellik Uzmanları / Estetisyenler nerede çalışabilir? Güzellik Salonları, Estetik ve Güzellik Merkezi, Lazer Epilasyon Salonu, Klinik, ,Hastane, Zayıflama, güzellik ve estetik merkezlerinde çalışma imkanı bulurlar. Güzellik Uzmanlığı / Estetisyenlik Kurs Ücretleri Kurumlara göre değişir. 

Makyaj Kursu Hakkında Merak Edilen! Makyaj Kursu İstanbul Anadolu Yakası; Profesyonel Makyaj Kursu Fiyatları; Sertifikalı Makyaj Kursları; Makyaj Kursu Gönül İnanır; Makyaj Kursu İstanbul; Makyaj Kursu Kadıköy; Makyaj Kursu Mac; Beauty & Make Up School in Turkey; Make Up Academy in Turkey

Kalıcı Makyaj Kursları İstanbul Anadolu Yakası;Mikropigmentasyon  Kursu; Kalıcı Kaş Tekniği; 3d Kıl Tekniği Eğitimi; Microblading Ne Kadar; Kıl Tekniği Eğitimi; Mikroblading Makinası; Microblading Academy; Permanent Make Up School in Turkey; Sorularınız hakkında cevaplar için bizi ziyaret ediniz!

Masaj Kursu; Masörlük Kursu; Profesyonel Masaj Kursu; Masaj Kursu İstanbul Anadolu Yakası; 608 Saatlik Masaj Kursu Fiyatları; Masaj Kursu Kadıköy; Türkiye Masaj Enstitüsü gibi soruları için arayınız.

dvm
Neden Gönül İnanır?
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanligi Kurslarında İlklerin Öncülüğünü Yapan ve Sektöre Yön Veren Lider Konumda Marka... Gönül İnanır
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanligi ve Makyaj Kursları Akademisyen Hocalarla Sınırsız Uygulama Eğitimleri... Teknoloji, Hijyen. Samimiyet ve Sıcaklık...
Profesyonel Makyaj Kursu, Kalici Makyaj & Microblading Kursu Dünya Markalarıyla Eğitimler, Teknoloji, Hijyen, Samimiyet ve Sıcaklık...
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanligi, Makyaj Kursu, Manikür Kursu, Protez Tirnak Kursu, Masaj Kursu, En İyi Kurum En Uygun Fiyatlar, Ödeme Kolaylığı...
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanligi, Manikür & Pedikür, Protez Tirnak Eğitimlerinden Sonra %100 İş Garantisi...
Eğitimler
Eğitimlerimiz, öğrencilerimizin meslek hayatındaki ihtiyaç duydukları tüm eğitim programlarını içermektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız en iyi markaları ve ürünleriyle eğitimlerde öğrencilerine eğitimlerde katkı sağlamaktadır. Kursiyerlerine çalışma hayatlarında yardımcı olabileceğine inandığı çeşitli iş tecrübeleri ve bilgiler içeren genel bir seminer ve danışmanlık hizmeti vermekte.
Güzellik Kursu l Guzellik Kurslari
Güzellik Kursu l Guzellik Kurslari
Kurumumuzda Güzellik Uzmanı 826 Saat 4. Seviye Ustalık Yer Açma Belgesi. Epilasyon Uygulayıcısı 114 Saat 4. Seviye. Cilt Bakımı 326 Saat 3. Seviye. 552 Saat Cilt Bakımı Güzellik Uzmanı Bölgesel İnceltme 168 Saat 3. Seviye Kurs Programları Verilmekte.
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu, Makyajın Genel Tanımı tarihi, Makyaj Kozmetikleri Ürünleri Tanıtımı, Makyaj malzemeleri tanımı, kullanımı ve temizliği, Yüz Şekillerine Göre ve cilt tiplerine göre makyaj teknikleri, Gelin Makyajı, Gece Makyajı, Gündüz Makyajı, Porselen Makyaj, Smokey Eyes
Profesyonel Makyaj Kursu
Profesyonel Makyaj Kursu
Makyaj kursu, Profesyonel Makyaj Kursu, Hızlandırılmış Makyaj, Özel Makyaj Eğitimi Plastik Makyaj, ileri seviyede makyaj uygulamaları, Effect, Show Makyajı, Karakter Makyajı, Sahne, Sinema, TV Makyajı, Smokey Eyes Makyaj Tekniği, Kaş Şekillendirme, Kirpik Takma.
Plastik Makyaj Kursu & Effect Makyaj
Plastik Makyaj Kursu & Effect Makyaj
Plastik Makyaj Kursu, Plastik Makyaj, çeşitli sinema, tiyatro gibi görsel sanatlarda bir oyuncunun yüzünü ve bedenini rolün gerektirdiği doğrultuda Effect Makyajı ile yara, yanık ve kesik, yaşlanma veya plastik makyaj yardımıyla karakter değiştirme işidir...
Microblading Kursu Microblading Eğitimi
Microblading Kursu Microblading Eğitimi
Microblading / Mikroblading Kalıcı Makyaj Kursu üç boyutlu 3d Kıl Tekniği kalıcı kaş eğitimidir. Cildin yüzeyine uygulanan dünya kaş sanatında en son eğilimdir. Mikroblading kalıcı kaş uygulaması üç boyutlu gerçeğe en yakın kaş görünümü sağlar.
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu Makyajın Genel Tanımı tarihi, Makyaj Kozmetikleri Ürünleri Tanıtımı Makyaj malzemeleri tanımı, kullanımı ve temizliği, Yüz Şekillerine Göre ve cilt tiplerine göre makyaj teknikleri Gelin Makyajı, Gece Makyajı, Gündüz Makyajı, Porselen Makyaj, Smokey Eyes / Dumanlı Göz Makyajı Tekniği Renk ve Işık Bilgisi, Gölgelendirme / Modlaj, Makyaj ile yüzdeki kusurları kapatma teknikleri
Protez Tırnak Kursu Akrilik l Jel Sistem
Protez Tırnak Kursu Akrilik l Jel Sistem
Protez Tırnak kursu, UV Jel sistem ve akrilik sistem protez tırnak eğitimlerimize süsleme sanatı dahildir. MEB onaylı en kaliteli protez tırnak eğitimlerini Gin Akademi profesyonel olarak sağlamaktadır. İstenildiği taktirde tüm Protez Tırnak malzemeleri kurumdan sağlanabilir.
Manikür ve Pedikür Kursu
Manikür ve Pedikür Kursu
Manikür & Pedikür Kursu, El Ayak Bakımı Eğitimi Hijyen kurallarına uygun bir şekilde, el ve ayak bakım işlemlerini, belirli bir süre içerisinde yerine getirebilme eğitimidir. Manikür ve pedikür uygulamaları hijyen, titizlik ve beceri gerektirir. Son yıllarda erkekler de rağbet göstermekte.
Masaj Kursu - Masörlük Eğitimi
Masaj Kursu - Masörlük Eğitimi
Masaj Kursu, Masaj Eğitimi müfredatında Masörlük yapabilmek için gerekli klasik Masaj Masaj Teknikleri & İsveç Masaji profesyonel ileri seviye Meb 608 Saat Uzak Doğu Masajları, Shiatsu masajı, Thai masajı, Taş masajı, Refleksoloji masajı kapsayan masajlardır.
Refleksoloji Kursu - Refleksoloji Eğitimi
Refleksoloji Kursu - Refleksoloji Eğitimi
Refleksoloji Masajı Kursu, Refleksoloji masajı Temeli Akupunktur`a dayanmaktadır. Eller ve ayaklar üzerinde yer alan refleks noktalarını uyararak ortaya çıkan elektrokimyasal.. Shiatsu - Taş Masajı vücut üzerinde uygulanan belli noktalara uygulanan masaj yöntemidir.
SPA Yöneticiliği & Masaj Kursu
SPA Yöneticiliği & Masaj Kursu
Masaj Kursu, Masaj Eğitimi almış elemanları ve SPA merkezlerini yönetmek amaçlı verilen eğitimlere sadece "T.C. MEB 520 Saatlik Genel Masaj Kursu" veya "T.C. MEB 608 Saatlik Masör/Masöz Kursu" Kurs Bitirme Belgesi sahiplerinden Ön Lisans veya Lisans mezunları katılabilir...
İpek Kirpik Eğitimi
İpek Kirpik Eğitimi
İpek Kirpik Kursu, İpek kirpik eğitimi ming kirpik ve 3d kirpiklerle yapılan eğitimler. Kursiyerin tercihine göre Kaş Kirpik Boyama, Kaş Şekillendirme, Kirpik Perması Eğitimleri alınabilir. İpek Kirpik Eğitimi Özel Sertifika İle Verilen Programdır.İpek Kirpik seti dahil eğitim alınabilir.
Medikal Estetisyenlik Kursu
Medikal Estetisyenlik Kursu
Estetisyenlik Kursu / Güzellik Uzmanlığı Kursu sonrasında ileri seviye master olarak verilen eğitimlerdir. Medikal Estetisyenlik ya da ileri Estetisyenlik Eğitimleri Kimyasal Peling, Dermapen, Dermaroller, Antiaging cilt bakımları, Kavitasyon, RF, Lazer gibi eğitimleri kapsamaktadır.
IPL Foto Lazer Epilasyon Kursu
IPL Foto Lazer Epilasyon Kursu
Lazer Kursu, ipl foto Epilasyon lazer ile ilgili işlemleri tekniğine uygun yapma yeterliklerini hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde uygulamaktır..
Podiatri Kursu - El Ayak Bakımı Kursu
Podiatri Kursu - El Ayak Bakımı Kursu
Podiatri Kursu - El Ayak Bakımı Kursu Elemanı Podolog Hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde, el ve ayak bakımı işlemlerini, belirli bir süre içerisinde yapabilen kişidir...

haber

Bizden Haberler
VİDEOLAR
TC. MEB Gin Akademi Gönül İnanır, Güzellik Uzmanlığı Kursları, Estetisyenlik Eğitimi, 2002 yılında İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy`de kuruldu. youtube/inanirestetik
Gin Akademi Estetisyenlik Güzellik Uzmanlığı Kursu Gönül İnanır Eğitim Kurumları 2016 © Tüm Hakları Saklıdır.
Bize Ulaşın
+90 212 217 11 08

  • jv1768
  • jv2768
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanlığı

Güzellik Uzmanı / Estetisyen olmak için şartlar nedir? ilkokul mezunu olmak ya da okur yazar belgesi sahibi olmak gerekir! Kurumumuzda 826 Saat Ustalık, 552 Saat Cilt Bakım Güzellik 326 Saat Cilt Bakım Uygulama Programları Mevcut

Estetisyen / Güzellik Uzmanı nasıl olunur? MEB onaylı Estetisyenlik & Güzellik Uzmanlığı Kursuna yapılacak kayıt ardından gerekli meslek programı dahilin de ki eğitimlerin yeterli düzeyde alınmış olması ve eğitim sonu düzenlenen sınav ardından alınacak  başarı sertifikası Güzellik Uzmanı olmanızı belgeler.

Medikal Estetisyen veya İleri Estetisyen nasıl olunur? Güzellik Uzmanlığı / Estetisyenlik Eğitimi sonrasında ileri seviye master eğitim olarak verilir Lazer Epilasyon, Kavitasyon, RF, Mikrodermalterapi, Paramedikal/Dermokozmetik cilt bakımı olarak bilinen Antiaging, Kimyasal Peeling, Akne & leke tedavisi

Güzellik Uzmanı / Estetisyen ne kadar maaş alır? Ne kadar kazanır? Estetisyenlik  maaşları uzmanlıklarına bağlıdır. Yeni başlamış stajyer konumunda bir Güzellik Uzmanının aldığı maaş asgari ücret üzerinden + prim şeklinde değerlendirilir ancak birkaç ay içerisinde uzman estetisyen konumuna yükseldiğinde artış göstererek aldığı asgari ücretin yaklaşık iki katı maaş + prim olarak yükselir.

Güzellik Uzmanları / Estetisyenler nerede çalışabilir? Güzellik Salonları, Estetik ve Güzellik Merkezi, Lazer Epilasyon Salonu, Klinik, ,Hastane, Zayıflama, güzellik ve estetik merkezlerinde çalışma imkanı bulurlar. Güzellik Uzmanlığı / Estetisyenlik Kurs Ücretleri Kurumlara göre değişir. 

Makyaj Kursu Hakkında Merak Edilen! Makyaj Kursu İstanbul Anadolu Yakası; Profesyonel Makyaj Kursu Fiyatları; Sertifikalı Makyaj Kursları; Makyaj Kursu Gönül İnanır; Makyaj Kursu İstanbul; Makyaj Kursu Kadıköy; Makyaj Kursu Mac; Beauty & Make Up School in Turkey; Make Up Academy in Turkey

Kalıcı Makyaj Kursları İstanbul Anadolu Yakası;Mikropigmentasyon  Kursu; Kalıcı Kaş Tekniği; 3d Kıl Tekniği Eğitimi; Microblading Ne Kadar; Kıl Tekniği Eğitimi; Mikroblading Makinası; Microblading Academy; Permanent Make Up School in Turkey; Sorularınız hakkında cevaplar için bizi ziyaret ediniz!

Masaj Kursu; Masörlük Kursu; Profesyonel Masaj Kursu; Masaj Kursu İstanbul Anadolu Yakası; 608 Saatlik Masaj Kursu Fiyatları; Masaj Kursu Kadıköy; Türkiye Masaj Enstitüsü gibi soruları için arayınız.

Neden Gönül İnanır?
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanligi Kurslarında İlklerin Öncülüğünü Yapan ve Sektöre Yön Veren Lider Konumda Marka... Gönül İnanır
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanligi ve Makyaj Kursları Akademisyen Hocalarla Sınırsız Uygulama Eğitimleri... Teknoloji, Hijyen. Samimiyet ve Sıcaklık...
Profesyonel Makyaj Kursu, Kalici Makyaj & Microblading Kursu Dünya Markalarıyla Eğitimler, Teknoloji, Hijyen, Samimiyet ve Sıcaklık...
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanligi, Makyaj Kursu, Manikür Kursu, Protez Tirnak Kursu, Masaj Kursu, En İyi Kurum En Uygun Fiyatlar, Ödeme Kolaylığı...
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanligi, Manikür & Pedikür, Protez Tirnak Eğitimlerinden Sonra %100 İş Garantisi...
Eğitimler
Eğitimlerimiz, öğrencilerimizin meslek hayatındaki ihtiyaç duydukları tüm eğitim programlarını içermektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız en iyi markaları ve ürünleriyle eğitimlerde öğrencilerine eğitimlerde katkı sağlamaktadır. Kursiyerlerine çalışma hayatlarında yardımcı olabileceğine inandığı çeşitli iş tecrübeleri ve bilgiler içeren genel bir seminer ve danışmanlık hizmeti vermekte.
Güzellik Kursu l Guzellik Kurslari
Güzellik Kursu l Guzellik Kurslari
Kurumumuzda Güzellik Uzmanı 826 Saat 4. Seviye Ustalık Yer Açma Belgesi. Epilasyon Uygulayıcısı 114 Saat 4. Seviye. Cilt Bakımı 326 Saat 3. Seviye. 552 Saat Cilt Bakımı Güzellik Uzmanı Bölgesel İnceltme 168 Saat 3. Seviye Kurs Programları Verilmekte.
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu, Makyajın Genel Tanımı tarihi, Makyaj Kozmetikleri Ürünleri Tanıtımı, Makyaj malzemeleri tanımı, kullanımı ve temizliği, Yüz Şekillerine Göre ve cilt tiplerine göre makyaj teknikleri, Gelin Makyajı, Gece Makyajı, Gündüz Makyajı, Porselen Makyaj, Smokey Eyes
Profesyonel Makyaj Kursu
Profesyonel Makyaj Kursu
Makyaj kursu, Profesyonel Makyaj Kursu, Hızlandırılmış Makyaj, Özel Makyaj Eğitimi Plastik Makyaj, ileri seviyede makyaj uygulamaları, Effect, Show Makyajı, Karakter Makyajı, Sahne, Sinema, TV Makyajı, Smokey Eyes Makyaj Tekniği, Kaş Şekillendirme, Kirpik Takma.
Plastik Makyaj Kursu & Effect Makyaj
Plastik Makyaj Kursu & Effect Makyaj
Plastik Makyaj Kursu, Plastik Makyaj, çeşitli sinema, tiyatro gibi görsel sanatlarda bir oyuncunun yüzünü ve bedenini rolün gerektirdiği doğrultuda Effect Makyajı ile yara, yanık ve kesik, yaşlanma veya plastik makyaj yardımıyla karakter değiştirme işidir...
Microblading Kursu Microblading Eğitimi
Microblading Kursu Microblading Eğitimi
Microblading / Mikroblading Kalıcı Makyaj Kursu üç boyutlu 3d Kıl Tekniği kalıcı kaş eğitimidir. Cildin yüzeyine uygulanan dünya kaş sanatında en son eğilimdir. Mikroblading kalıcı kaş uygulaması üç boyutlu gerçeğe en yakın kaş görünümü sağlar.
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu Makyajın Genel Tanımı tarihi, Makyaj Kozmetikleri Ürünleri Tanıtımı Makyaj malzemeleri tanımı, kullanımı ve temizliği, Yüz Şekillerine Göre ve cilt tiplerine göre makyaj teknikleri Gelin Makyajı, Gece Makyajı, Gündüz Makyajı, Porselen Makyaj, Smokey Eyes / Dumanlı Göz Makyajı Tekniği Renk ve Işık Bilgisi, Gölgelendirme / Modlaj, Makyaj ile yüzdeki kusurları kapatma teknikleri
Protez Tırnak Kursu Akrilik l Jel Sistem
Protez Tırnak Kursu Akrilik l Jel Sistem
Protez Tırnak kursu, UV Jel sistem ve akrilik sistem protez tırnak eğitimlerimize süsleme sanatı dahildir. MEB onaylı en kaliteli protez tırnak eğitimlerini Gin Akademi profesyonel olarak sağlamaktadır. İstenildiği taktirde tüm Protez Tırnak malzemeleri kurumdan sağlanabilir.
Manikür ve Pedikür Kursu
Manikür ve Pedikür Kursu
Manikür & Pedikür Kursu, El Ayak Bakımı Eğitimi Hijyen kurallarına uygun bir şekilde, el ve ayak bakım işlemlerini, belirli bir süre içerisinde yerine getirebilme eğitimidir. Manikür ve pedikür uygulamaları hijyen, titizlik ve beceri gerektirir. Son yıllarda erkekler de rağbet göstermekte.
Masaj Kursu - Masörlük Eğitimi
Masaj Kursu - Masörlük Eğitimi
Masaj Kursu, Masaj Eğitimi müfredatında Masörlük yapabilmek için gerekli klasik Masaj Masaj Teknikleri & İsveç Masaji profesyonel ileri seviye Meb 608 Saat Uzak Doğu Masajları, Shiatsu masajı, Thai masajı, Taş masajı, Refleksoloji masajı kapsayan masajlardır.
Refleksoloji Kursu - Refleksoloji Eğitimi
Refleksoloji Kursu - Refleksoloji Eğitimi
Refleksoloji Masajı Kursu, Refleksoloji masajı Temeli Akupunktur`a dayanmaktadır. Eller ve ayaklar üzerinde yer alan refleks noktalarını uyararak ortaya çıkan elektrokimyasal.. Shiatsu - Taş Masajı vücut üzerinde uygulanan belli noktalara uygulanan masaj yöntemidir.
SPA Yöneticiliği & Masaj Kursu
SPA Yöneticiliği & Masaj Kursu
Masaj Kursu, Masaj Eğitimi almış elemanları ve SPA merkezlerini yönetmek amaçlı verilen eğitimlere sadece "T.C. MEB 520 Saatlik Genel Masaj Kursu" veya "T.C. MEB 608 Saatlik Masör/Masöz Kursu" Kurs Bitirme Belgesi sahiplerinden Ön Lisans veya Lisans mezunları katılabilir...
İpek Kirpik Eğitimi
İpek Kirpik Eğitimi
İpek Kirpik Kursu, İpek kirpik eğitimi ming kirpik ve 3d kirpiklerle yapılan eğitimler. Kursiyerin tercihine göre Kaş Kirpik Boyama, Kaş Şekillendirme, Kirpik Perması Eğitimleri alınabilir. İpek Kirpik Eğitimi Özel Sertifika İle Verilen Programdır.İpek Kirpik seti dahil eğitim alınabilir.
Medikal Estetisyenlik Kursu
Medikal Estetisyenlik Kursu
Estetisyenlik Kursu / Güzellik Uzmanlığı Kursu sonrasında ileri seviye master olarak verilen eğitimlerdir. Medikal Estetisyenlik ya da ileri Estetisyenlik Eğitimleri Kimyasal Peling, Dermapen, Dermaroller, Antiaging cilt bakımları, Kavitasyon, RF, Lazer gibi eğitimleri kapsamaktadır.
IPL Foto Lazer Epilasyon Kursu
IPL Foto Lazer Epilasyon Kursu
Lazer Kursu, ipl foto Epilasyon lazer ile ilgili işlemleri tekniğine uygun yapma yeterliklerini hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde uygulamaktır..
Podiatri Kursu - El Ayak Bakımı Kursu
Podiatri Kursu - El Ayak Bakımı Kursu
Podiatri Kursu - El Ayak Bakımı Kursu Elemanı Podolog Hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde, el ve ayak bakımı işlemlerini, belirli bir süre içerisinde yapabilen kişidir...

Bizden Haberler
VİDEOLAR
TC. MEB Gin Akademi Gönül İnanır, Güzellik Uzmanlığı Kursları, Estetisyenlik Eğitimi, 2002 yılında İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy`de kuruldu. youtube/inanirestetik
Gin Akademi Estetisyenlik Güzellik Uzmanlığı Kursu Gönül İnanır Eğitim Kurumları 2016 © Tüm Hakları Saklıdır.
Bize Ulaşın
+90 212 217 11 08

  • jv1768
  • jv2768
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanlığı

Güzellik Uzmanı / Estetisyen olmak için şartlar nedir? ilkokul mezunu olmak ya da okur yazar belgesi sahibi olmak gerekir! Kurumumuzda 826 Saat Ustalık, 552 Saat Cilt Bakım Güzellik 326 Saat Cilt Bakım Uygulama Programları Mevcut

Estetisyen / Güzellik Uzmanı nasıl olunur? MEB onaylı Estetisyenlik & Güzellik Uzmanlığı Kursuna yapılacak kayıt ardından gerekli meslek programı dahilin de ki eğitimlerin yeterli düzeyde alınmış olması ve eğitim sonu düzenlenen sınav ardından alınacak  başarı sertifikası Güzellik Uzmanı olmanızı belgeler.

Medikal Estetisyen veya İleri Estetisyen nasıl olunur? Güzellik Uzmanlığı / Estetisyenlik Eğitimi sonrasında ileri seviye master eğitim olarak verilir Lazer Epilasyon, Kavitasyon, RF, Mikrodermalterapi, Paramedikal/Dermokozmetik cilt bakımı olarak bilinen Antiaging, Kimyasal Peeling, Akne & leke tedavisi

Güzellik Uzmanı / Estetisyen ne kadar maaş alır? Ne kadar kazanır? Estetisyenlik  maaşları uzmanlıklarına bağlıdır. Yeni başlamış stajyer konumunda bir Güzellik Uzmanının aldığı maaş asgari ücret üzerinden + prim şeklinde değerlendirilir ancak birkaç ay içerisinde uzman estetisyen konumuna yükseldiğinde artış göstererek aldığı asgari ücretin yaklaşık iki katı maaş + prim olarak yükselir.

Güzellik Uzmanları / Estetisyenler nerede çalışabilir? Güzellik Salonları, Estetik ve Güzellik Merkezi, Lazer Epilasyon Salonu, Klinik, ,Hastane, Zayıflama, güzellik ve estetik merkezlerinde çalışma imkanı bulurlar. Güzellik Uzmanlığı / Estetisyenlik Kurs Ücretleri Kurumlara göre değişir. 

Makyaj Kursu Hakkında Merak Edilen! Makyaj Kursu İstanbul Anadolu Yakası; Profesyonel Makyaj Kursu Fiyatları; Sertifikalı Makyaj Kursları; Makyaj Kursu Gönül İnanır; Makyaj Kursu İstanbul; Makyaj Kursu Kadıköy; Makyaj Kursu Mac; Beauty & Make Up School in Turkey; Make Up Academy in Turkey

Kalıcı Makyaj Kursları İstanbul Anadolu Yakası;Mikropigmentasyon  Kursu; Kalıcı Kaş Tekniği; 3d Kıl Tekniği Eğitimi; Microblading Ne Kadar; Kıl Tekniği Eğitimi; Mikroblading Makinası; Microblading Academy; Permanent Make Up School in Turkey; Sorularınız hakkında cevaplar için bizi ziyaret ediniz!

Masaj Kursu; Masörlük Kursu; Profesyonel Masaj Kursu; Masaj Kursu İstanbul Anadolu Yakası; 608 Saatlik Masaj Kursu Fiyatları; Masaj Kursu Kadıköy; Türkiye Masaj Enstitüsü gibi soruları için arayınız.

Neden Gönül İnanır?
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanligi Kurslarında İlklerin Öncülüğünü Yapan ve Sektöre Yön Veren Lider Konumda Marka... Gönül İnanır
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanligi ve Makyaj Kursları Akademisyen Hocalarla Sınırsız Uygulama Eğitimleri... Teknoloji, Hijyen. Samimiyet ve Sıcaklık...
Profesyonel Makyaj Kursu, Kalici Makyaj & Microblading Kursu Dünya Markalarıyla Eğitimler, Teknoloji, Hijyen, Samimiyet ve Sıcaklık...
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanligi, Makyaj Kursu, Manikür Kursu, Protez Tirnak Kursu, Masaj Kursu, En İyi Kurum En Uygun Fiyatlar, Ödeme Kolaylığı...
Estetisyenlik & Güzellik Uzmanligi, Manikür & Pedikür, Protez Tirnak Eğitimlerinden Sonra %100 İş Garantisi...
Eğitimler
Eğitimlerimiz, öğrencilerimizin meslek hayatındaki ihtiyaç duydukları tüm eğitim programlarını içermektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız en iyi markaları ve ürünleriyle eğitimlerde öğrencilerine eğitimlerde katkı sağlamaktadır. Kursiyerlerine çalışma hayatlarında yardımcı olabileceğine inandığı çeşitli iş tecrübeleri ve bilgiler içeren genel bir seminer ve danışmanlık hizmeti vermekte.
Güzellik Kursu l Guzellik Kurslari
Güzellik Kursu l Guzellik Kurslari
Kurumumuzda Güzellik Uzmanı 826 Saat 4. Seviye Ustalık Yer Açma Belgesi. Epilasyon Uygulayıcısı 114 Saat 4. Seviye. Cilt Bakımı 326 Saat 3. Seviye. 552 Saat Cilt Bakımı Güzellik Uzmanı Bölgesel İnceltme 168 Saat 3. Seviye Kurs Programları Verilmekte.
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu, Makyajın Genel Tanımı tarihi, Makyaj Kozmetikleri Ürünleri Tanıtımı, Makyaj malzemeleri tanımı, kullanımı ve temizliği, Yüz Şekillerine Göre ve cilt tiplerine göre makyaj teknikleri, Gelin Makyajı, Gece Makyajı, Gündüz Makyajı, Porselen Makyaj, Smokey Eyes
Profesyonel Makyaj Kursu
Profesyonel Makyaj Kursu
Makyaj kursu, Profesyonel Makyaj Kursu, Hızlandırılmış Makyaj, Özel Makyaj Eğitimi Plastik Makyaj, ileri seviyede makyaj uygulamaları, Effect, Show Makyajı, Karakter Makyajı, Sahne, Sinema, TV Makyajı, Smokey Eyes Makyaj Tekniği, Kaş Şekillendirme, Kirpik Takma.
Plastik Makyaj Kursu & Effect Makyaj
Plastik Makyaj Kursu & Effect Makyaj
Plastik Makyaj Kursu, Plastik Makyaj, çeşitli sinema, tiyatro gibi görsel sanatlarda bir oyuncunun yüzünü ve bedenini rolün gerektirdiği doğrultuda Effect Makyajı ile yara, yanık ve kesik, yaşlanma veya plastik makyaj yardımıyla karakter değiştirme işidir...
Microblading Kursu Microblading Eğitimi
Microblading Kursu Microblading Eğitimi
Microblading / Mikroblading Kalıcı Makyaj Kursu üç boyutlu 3d Kıl Tekniği kalıcı kaş eğitimidir. Cildin yüzeyine uygulanan dünya kaş sanatında en son eğilimdir. Mikroblading kalıcı kaş uygulaması üç boyutlu gerçeğe en yakın kaş görünümü sağlar.
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu l Makyaj Eğitimi
Makyaj Kursu Makyajın Genel Tanımı tarihi, Makyaj Kozmetikleri Ürünleri Tanıtımı Makyaj malzemeleri tanımı, kullanımı ve temizliği, Yüz Şekillerine Göre ve cilt tiplerine göre makyaj teknikleri Gelin Makyajı, Gece Makyajı, Gündüz Makyajı, Porselen Makyaj, Smokey Eyes / Dumanlı Göz Makyajı Tekniği Renk ve Işık Bilgisi, Gölgelendirme / Modlaj, Makyaj ile yüzdeki kusurları kapatma teknikleri
Protez Tırnak Kursu Akrilik l Jel Sistem
Protez Tırnak Kursu Akrilik l Jel Sistem
Protez Tırnak kursu, UV Jel sistem ve akrilik sistem protez tırnak eğitimlerimize süsleme sanatı dahildir. MEB onaylı en kaliteli protez tırnak eğitimlerini Gin Akademi profesyonel olarak sağlamaktadır. İstenildiği taktirde tüm Protez Tırnak malzemeleri kurumdan sağlanabilir.
Manikür ve Pedikür Kursu
Manikür ve Pedikür Kursu
Manikür & Pedikür Kursu, El Ayak Bakımı Eğitimi Hijyen kurallarına uygun bir şekilde, el ve ayak bakım işlemlerini, belirli bir süre içerisinde yerine getirebilme eğitimidir. Manikür ve pedikür uygulamaları hijyen, titizlik ve beceri gerektirir. Son yıllarda erkekler de rağbet göstermekte.
Masaj Kursu - Masörlük Eğitimi
Masaj Kursu - Masörlük Eğitimi
Masaj Kursu, Masaj Eğitimi müfredatında Masörlük yapabilmek için gerekli klasik Masaj Masaj Teknikleri & İsveç Masaji profesyonel ileri seviye Meb 608 Saat Uzak Doğu Masajları, Shiatsu masajı, Thai masajı, Taş masajı, Refleksoloji masajı kapsayan masajlardır.
Refleksoloji Kursu - Refleksoloji Eğitimi
Refleksoloji Kursu - Refleksoloji Eğitimi
Refleksoloji Masajı Kursu, Refleksoloji masajı Temeli Akupunktur`a dayanmaktadır. Eller ve ayaklar üzerinde yer alan refleks noktalarını uyararak ortaya çıkan elektrokimyasal.. Shiatsu - Taş Masajı vücut üzerinde uygulanan belli noktalara uygulanan masaj yöntemidir.
SPA Yöneticiliği & Masaj Kursu
SPA Yöneticiliği & Masaj Kursu
Masaj Kursu, Masaj Eğitimi almış elemanları ve SPA merkezlerini yönetmek amaçlı verilen eğitimlere sadece "T.C. MEB 520 Saatlik Genel Masaj Kursu" veya "T.C. MEB 608 Saatlik Masör/Masöz Kursu" Kurs Bitirme Belgesi sahiplerinden Ön Lisans veya Lisans mezunları katılabilir...
İpek Kirpik Eğitimi
İpek Kirpik Eğitimi
İpek Kirpik Kursu, İpek kirpik eğitimi ming kirpik ve 3d kirpiklerle yapılan eğitimler. Kursiyerin tercihine göre Kaş Kirpik Boyama, Kaş Şekillendirme, Kirpik Perması Eğitimleri alınabilir. İpek Kirpik Eğitimi Özel Sertifika İle Verilen Programdır.İpek Kirpik seti dahil eğitim alınabilir.
Medikal Estetisyenlik Kursu
Medikal Estetisyenlik Kursu
Estetisyenlik Kursu / Güzellik Uzmanlığı Kursu sonrasında ileri seviye master olarak verilen eğitimlerdir. Medikal Estetisyenlik ya da ileri Estetisyenlik Eğitimleri Kimyasal Peling, Dermapen, Dermaroller, Antiaging cilt bakımları, Kavitasyon, RF, Lazer gibi eğitimleri kapsamaktadır.
IPL Foto Lazer Epilasyon Kursu
IPL Foto Lazer Epilasyon Kursu
Lazer Kursu, ipl foto Epilasyon lazer ile ilgili işlemleri tekniğine uygun yapma yeterliklerini hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde uygulamaktır..
Podiatri Kursu - El Ayak Bakımı Kursu
Podiatri Kursu - El Ayak Bakımı Kursu
Podiatri Kursu - El Ayak Bakımı Kursu Elemanı Podolog Hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde, el ve ayak bakımı işlemlerini, belirli bir süre içerisinde yapabilen kişidir...

Bizden Haberler
VİDEOLAR
TC. MEB Gin Akademi Gönül İnanır, Güzellik Uzmanlığı Kursları, Estetisyenlik Eğitimi, 2002 yılında İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy`de kuruldu. youtube/inanirestetik
Gin Akademi Estetisyenlik Güzellik Uzmanlığı Kursu Gönül İnanır Eğitim Kurumları 2016 © Tüm Hakları Saklıdır.