ESTETİSYENLİK KURSU
GÖNÜL İNANIR ESTETİK
ESTETİSYENLİK KURSU

Estetisyenlik Kursu Güzellik kavramı insanlık tarihinin başladığı dönemden bu yana en önemli konular arasında yer almıştır. Hemen herkesin üzerinde durduğu güzellik konusu özellikle kadınlar açısından çok büyük bir önem kazanmıştır. Bu nedenle de bu alanda kişilere de birçok farklı iş olanağı sunulmaktadır. İnanç Estetisyenlik olarak kursiyerlerimize güzellik alanında en iyi eğitimleri vererek son derece kazançlı iş imkânları sağlıyoruz.

Estetisyenlik kursu birçok kişinin tercih ettiği kurslar arasında yer alıyor. Hem kadınların hem de erkeklerin ihtiyaç duyduğu bu kurslar arasında birçok farklı önemli nokta bulunuyor. Kişilerin kendilerini daha güzel hissetmeleri ve çok daha sağlıklı bir hayat yaşayabilmeleri için profesyonel olarak hizmetler veriyoruz. Estetisyenlik kursu çerçevesinde kursiyerlerimiz güzellik kavramının her aşaması hakkında detaylı olarak bilgi sahibi oluyor ve aldıkları onaylı sertifikaları ile kendilerine çok güzel bir iş fırsatı yaratabiliyor.

Kurs kapsamında öğrencilerimiz son derece profesyonel eğitmenlerden dersler almaktadır. Bu süreçte eğitimlerimiz en iyi ve nezih ortamlarda verilmektedir. Verdiğimiz eğitimlerde dikkat ettiğimiz konu ise hem pratik hem de teorik bilgilerin en iyi şekilde alınabilmesidir. Güzellik sektöründe profesyonel çalışanlar ve bu işe hakim uzmanlar yetiştirmeyi kendine amaç edinmiş bir kurum olarak en iyi eğitimleri sunuyoruz..


 

Estetisyenlik Kursuna Neden Katılmalısınız?

İş bulmanın son derece zor olduğu günümüzde birçok kişi kendine yeni iş alanları yaratmaya çalışıyor. Bu yeni iş alanları arasında da kişilere sunulabilecek en iyi imkânlarından birisi de güzellik ve bakım üzerine olan işlerdir. Çünkü insanlar hangi dönemlerde yaşarlarsa yaşasınlar güzellik kavramına büyük bir ilgi duyarlar. Bu kurslara katılarak alacağınız sertifikalar sizlere çok farklı alanlarda iş imkânları sağlamaktadır.

Bununla birlikte çok dinamik bir sektörün parçası olabileceksiniz. Güzellik ve kişisel bakım alanı oldukça profesyonellik gerektiren bir alandır. Bununla birlikte birçok kişi bu alanda ki kurslara katılarak çok iyi standartlarda başarılar elde edebilme imkânına sahip olabiliyor. Kendi iş yerinizi açabileceğiniz gibi en iyi standartlarda kurumsal iş yerlerinde iyi birer kariyer de edinebilme şansı bulabilirsiniz.

Günümüzde insanların en büyük problemi istemedikleri bir işi yapmaktır. Sizler ise estetisyenlik kursu avantajları sayesinde en sevdiğiniz işi yapma imkânı bulabileceksiniz. Her şeyden önemlisi hiçbir zaman modası geçmeyecek ya da yeri başka bir şey ile doldurulamayacak bir alandır. Bu sizin uzun yıllar bu işten kazanç elde etmenize olanak tanıyacaktır.


 

Estetisyenlik Kursu Ders Programı

Estetisyenlik kursu eğitimlerimize katılan adaylarımız için birçok profesyonel düzeyde olanak sağlıyoruz. En iyi ortamlarda yüksek kalite makine ve teçhizatlar yardımı ile aldığınız eğitimlerimizde ders programları şu şekildedir:

 • Derslerin büyük bir kısmı uygulamalı olarak verilmektedir.
 • Teorik derslere de önem verilerek bu alanda her türlü teorik bilgi ders materyalleri eşliğinde sunulmaktadır.
 • Butik ve çok yoğun bir eğitim programı mevcuttur.
 • Son teknoloji cihazlara ve ekipmanlara eğitimlerimiz sırasında yer veriyoruz.
 • Mezun olduktan sonra da sizlere sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz en iyi şekilde devam ediyor.

Tüm bu avantajlarımız sayesinde kursiyerlerimiz güzellik ve estetik alanında son derece başarılı bir kariyer elde etme imkânı buluyor. Profesyonel eğitmen kadromuz ile sizlere hayat boyu eğlenerek para kazanma imkânı sunacak bir mesleğin de kapılarını aralıyoruz. İnsanların güzelleştirmek ve onların hayatını daha da güzel hale getirmek isterseniz estetisyenlik kursu avantajlarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.


 

Estetisyenlik Kursuna Kimler Katılabilir?

Estetisyenlik kursuna hemen herkes katılabilmektedir. Bu kurslara katılmak isteyen kursiyerlerimizin bu alan ilgisinin olması, öğrenmek istemesi bizler için yeterli olmaktadır. Bununla birlikte dersler sırasında kullanılacak olan teknolojik cihazlar konusunda da istekli olunması büyük önem taşıyor. Çalışanlar, ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve kendine yeni bir iş alanı yaratmak isteyenler bu kurslara katılım sağlayabilirler.


 

Estetisyenlik Kursu Eğitim İçeriği

Estetisyenlik kursu eğitimleri çerçevesinde kursiyerlerimize birçok farklı ders veriyoruz. Her ders kendi alanında oldukça profesyonel sertifikalı eğitmenler tarafından veriliyor. Kurs süresince alacağınız dersler arasında öne çıkanlar şunlardır:

 • Vücut bakımı
 • Masa eğitimleri
 • Epilasyon ve depilasyon
 • Manikür ve pedikür
 • İş idaresi ve hijyeni
 • Yeni sistemler ve teknolojiler
 • Zayıflama ve bölgesel zayıflama
 • Kozmetik ürünler konusunda uzmanlık eğitimleri
 • Anatomi ve fizyoloji

Bunların yanında cilt bakımı, el ve ayak bakımı gibi derslerle de eğitimlerinizin pekiştirilmesi sağlanmaktadır. Bu eğitimleri başarı ile aldığınızda rahatlıkla kişileri güzellik ve bakım konularında yönlendirme imkânı bulabileceksiniz. Profesyonel eğiticilerimiz sizlere bu alanda yüksek bir başarı elde etme imkânı sunuyor.


 

Estetisyenlik Kursu Sertifikası Kariyer Fırsatları

Kursiyerlerimiz estetisyenlik kursu sınavından başarı elde ettiği takdirde MEB onaylı sertifikalar veriyoruz. Bu sertifikalar sayesinde hastana ve klinikler başta olmak üzere, güzellik merkezi gibi birçok alanda çalışabiliyorlar. Bununla birlikte kendi iş yerlerini de açabilme imkânına sahip olabiliyorlar. Kısacası estetisyenlik kursu kişilere çok büyük kariyer fırsatları doğurmaktadır.


 

Estetisyen Olabilmek İçin Neler Yapmalısınız?

Estetisyen Olabilmek İçin Neler Yapmalısınız? Estetisyen olmak birçok kişinin son derece merak duyduğu alanlardan biridir. Bu alanda bir meslek edinmek isterseniz rahatlıkla kendi iş yerinizi açabilir ya da kurumsal bir yerde işe girebilirsiniz. Ancak bunun için MEB onaylı bir estetisyen sertifikasına sahip olmanız gerekiyor. Kurumumuz tarafından verilen estetisyenlik eğitimlerine katılarak kolaylıkla estetisyen olma imkânı elde edebilirsiniz. Ancak bu eğitimler sırasında mutlaka verilen tüm dersleri geçmeniz gerekiyor. Bununla birlikte sınavlardan da başarı elde etmeniz büyük bir önem taşıyor.

En az ilkokul mezunu olan hemen herkes eğitimlerimize katılabilme imkânına sahip olmaktadır. Bu kursların fiyatları ise ulaşılabilir düzeyde olup herkesin rahatlıkla karşılayabilecek düzeydedir. Estestisyen olarak yüksek bir kariyer hedefliyorsanız İnanç Estetisyenlik merkezi olarak sizlere en iyi kariyer fırsatlarını sunuyoruz. Bizlerden eğitim alma isterseniz rahatlıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

01
HABER
Habertürk TV de Estetisyenlik Kursu,
Habertürk`te Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu hakkında Gönül İnanır ın yapmış olduğu çalışmalar ve Gönül İNANIR`la yapılan röportaj yayınlandı..
Devamını Oku
02
HABER
Habertürk TV de Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu ve Profesyonel Makyaj Kursu çalışmaları hakkında Gönül İnanir`la yapılan röpörtaj... - Kopya(Yeni)
Habertürk`te Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu hakkında Gönül İnanır ın yapmış olduğu çalışmalar ve Gönül İNANIR`la yapılan röportaj yayınlandı..
Devamını Oku
03
HABER
Habertürk TV de Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu ve Profesyonel Makyaj Kursu çalışmaları hakkında Gönül İnanir`la yapılan röpörtaj... - Kopya(Yeni) - Kopya(Yeni)
Habertürk`te Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu hakkında Gönül İnanır ın yapmış olduğu çalışmalar ve Gönül İNANIR`la yapılan röportaj yayınlandı..
Devamını Oku
04
HABER
Habertürk TV de Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu ve Profesyonel Makyaj Kursu çalışmaları hakkında Gönül İnanir`la yapılan röpörtaj... - Kopya(Yeni) - Kopya(Yeni) - Kopya(Yeni)
Habertürk`te Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu hakkında Gönül İnanır ın yapmış olduğu çalışmalar ve Gönül İNANIR`la yapılan röportaj yayınlandı..
Devamını Oku
Hemen Bilgi Al